ROTTNER

 

 

Rottner Security Slovensko, s.r.o

 

 

Naša spoločnosť je dcérskou spoločnosťou rakúskej spoločnosti Rottner Tresor G.m.b.H.

Je to rodinný podnik, ktorý je už 40 rokov poprednou firmou na európskom trhu s bezpečnostnou technikou.

 

V našej aktuálnej ponuke máme:

Nábytkové a stenové sejfy, ohňovzdorné sejfy, nábytkové trezory, trezorové skrine, stenové trezory,ohňovzdorné trezory na papierové dokumenty, ohňovzdorné trezory pre dátové nosiče, skrine a trezory na krátke a dlhé zbrane, archivačné kartotéky a archivačné skrine, poštové schránky, pokladničky, skrinky, sejfy a trezory na kľúče, trezory s vhodom, testery a čítačky bankoviek, rôzne druhy mincovníkov ...

 

Vyberte si z našej širokej ponuky a v prípade potreby sa môžete zoznámiť s podrobnejšími informáciami o našich produktoch v nasledujúcich riadkoch!

 

Sejfy

sejf je jednoplášťová, resp. dvojplášťová bezpečnostná schránka.

Nábytkové sejfy je vhodné upevniť do podlahy, alebo do steny vhodným upevňovacím materiálom.

Ponúkame Vám modely: Dagobert, Saturn, Speedy, Atlantis, Obilix...

Špeciálnou ponukou sú sejfy vhadzovacie Cashmatic-1, Cashmatic-2

Stenové sejfy sa používajú v prípade, ak potrebujete uvedený sejf zamurovať do steny.

Ponúkame Vám modely DOLOMIT, Wallmatic a WNO.

V tomto prípade je doporučovaná betónová obmurovka minimálne 10 cm z každej strany pre zaistenie dostatočnej bezpečnosti. Sejfy je možné inštalovať aj do automobilov, karavanov...

My ponúkame ešte jednu významnú skupinu sejfov a to sejfy ohňovzdorné, ktoré slúžia na ochranu papierových dokumentov pred požiarom! Túto skupinu dopĺňajú ešte dva modely ohňovzdorných boxov.

Túto skupinu reprezentujú modely Oxford, Cambridge, Liverpool, Manchester a boxy Cardiff a Sheffield.

Sejfy , ktoré ponúkame môžu byť vybavené zámkom na kľúč, alebo elektronickým zámkom.

Sejfy nie je potrebné certifikovať, čo je jeden z hlavných rozdielov medzi trezormi a sejfami.

 

Trezory

Trezory sú certifikované podľa aktuálnej normy EN 1143-1. Naše trezory splňujú požiadavky uvedenej normy a sú zaradené do jednotlivých bezpečnostných tried 0.-V.

Nábytkové trezory a trezorové skrine ponúkame od bezpečnostnej triedy 0. až po bezpečnostnú triedu V.

Triedy 0. Model Samoa

Trieda I. Modely Toscana, Monaco, Opal...

Trieda II. Model Diamant Premium

Trieda III. Model Diamant Super Premium

 

Okrem klasických nábytkových trezorov máme v ponuke aj ohňovzdorné trezory na ochranu papierových dokumentov a to modely FireChamp, FireProfi, Papernom Premium, Superpaper Premium, Megapaper Premium, Gigapeper Premium..., ako aj ohňovzdorné trezory na ochranu datových nosičov a to modely: Datanorm, Superdata a Gigadata.

 

Nábytkové trezory musia byť ukotvené o stenu alebo podlahu oceľovými kotvami. Možné je použiť aj kvalitné chemické kotvy!

Podľa normy EN 1143-1 sa trezory zaraďujú podľa odolnosti proti vlámaniu do bezpečnostných tried. Avšak hodnota (čiastka), ktorá môže byť v trezore uložená nie je určená fixne, ale záleží aj od ďalších faktorov. Napr. či je použitý alarm, mreže na oknách, bezpečnostné dvere, kamery... Preto je vhodné konzultovať pri kúpe tovaru tieto otázky s príslušnou poisťovňou!

 

 

V prípade trezorov naša ponuka obsahuje aj širokú modelovú radu stenových trezorov a aj trezorov s vhodom! (vhadzovacie trezory)

Trezory môžu byť vybavené klasickým motýľkovým kľúčom, mechanickým kombinačným zámkom, elektronickým zámkom, alebo rôznou kombináciou uvedených zámkov.

Trezory v II. a III. bezpečnostnej triede poskytujeme od 1.1.2017 záručnú dobu 3 roky.

 

Súčasťou našej ponuky sú aj kancelárske skrine s rôznym stupňom odolnosti konštrukcie a ohňovzdornosti. (OFFICE Premium, SB Premium, DS Premium) .

 

 

Skrine a trezory na zbrane

Zaujímavým sortimentom pre našich partnerov sú skrine a trezory na zbrane , ktoré ponúkame v mnohých modifikáciach čo do počtu zbraní, použitými zámkami a cenou . Tieto skrine sú jednoplášťové a dvojplášťové, podľa konkrétnych požiadaviek na bezpečnosť. Všetky majú vnútornú schránku na úschovu munície ako aj držiaky na čistiace potreby. Niektoré modely majú aj ďalšie poličky na uloženie potrebných vecí – opasok, olej, rukavice...

Najpredávanejšími modelmi z tých lacnejších sú SHOOTER, JAGER, HUNTER, GUN-5, novinka GUNTRONIC, z drahších sa uplatnili na trhu najmä modely KOMBI, SAFARI, HUBERTUS a hlavne novinka MONTANA...

V prípade požiadavky na sejf pre krátke zbrane doporučujeme model MUN.

 

 

 

 

 

Triediť podľa||